T06

Organisation

ORGANISATION

JHC TEAM06

jhcteam06@gmail.com

Tränare - Huvudansvarig

Tero Tuomarila

E-post: t.tuomarila@gmail.com

Mobil: 070-999 35 32

Tränare - Assisterande

Jonas Klingsell

E-post: jonas.klingsell@jarfalla.se

Mobil: 076-349 72 21

Tränare - Assisterande

Micke Fredlund

E-post: mfredlund@hotmail.com

Mobil: 070-440 19 12

Materialare

Joakim Landström

E-post: jocke_landstrom@yahoo.se

Mobil: 070-320 66 77

Materialare/ Rolba

Pierre Bertilsson

E-post: fam.bertilsson@bahnhof.se
Mobil: 070-6038283

Materialare

Henrik Stjernlöf

E-post: h.starleaf@hotmail.com

Lagledare Huvudansvar (1.a kontakt)

Johny Törnfeldt

Telefon: 076-115 21 57

E-post: johnny.tornfeldt@gmail.com

Lagledare

Patrik Debou

E-post: putte75@yahoo.se

Kassör

Elmo Steinhoff

E-post: elmo.steinhoff68@gmail.com

Mobil: 0763116929

Lagledare

Stefan Nyman

E-post: stefan.a.nyman@gmail.com

Rolba (Ansvarig)

Mikael Bergman

E-post: mikael.bergman@pricer.com

Mobil: 070-810 80 78

Föräldrarepresentant och Cupgeneral

Stina Wallius Ojde

E-post:
stinawallius@hotmail.com

Mobil: 0708739375


Föräldrarepresentant

Patrik Godin

E-post: patrikgodin@hotmail.com

Mobil: 0736552621

Föräldrarepresentant

Sissi Järvinen

E-post: sissi@vastermalmsentreprenad.se

Mobil: 0704258648


Reklambild hockeyskola
Anmälan till Tre Kronor Hockeyskolan 2019/20
Kronwall 19
Anmälan till Kronwall Hockey Camp 2019
Md j rf lla hc banner webshop  002
Järfälla HC Webshop
Jhclogga
Medlemskap Järfälla Hockey Club 2018/2019
Md jarfallahc  003
Md bild
Samla bonus till dig och Järfälla Hockey
Nyheter via RSS
Levererat av MyClub